Kompiuteriai, programinė įranga, IT sprendimai / Apie įmonę

Apie įmonę

Nuo 2000 metų teikiame profesionalias interneto sprendimų bei įmonių IT ūkio priežiūros bei programinės įrangos pritaikymo paslaugas Lietuvos bei užsienio klientams.

Esam įvaldę pasaulyje pažangiausias atvirojo kodo technologijas ir jau 20 metų versle sėkmingai naudoja laisvąją (atviro kodo) programinę įrangą bei Linux operacinę sistemą.

Diegiame efektyvius bei ekonomiškai pagrįstus sprendimus bei teikiame profesionalias konsultacijas.

Turėdami ilgametę patirtį įvairiose IT srityse padėsime Jums išsirinkti optimaliausią sprendimą!

Prekių pirkimas

  • Kaip vykdomas prekių pirkimas?

Prekių pirkimą siūlome vykdyti šiais žingsniais:

1. Parašykite mums užpildydami kontaktinę formą, kurią rasite Prekyba kompiuteriais ar Kontaktai aplankale. Joje užpildykite savo reikalavimus, kuriuos keliate perkamam kompiuteriui, serveriui, monitoriui, spausdintuvams ar kitai kompiuterinei technikai.

pvz., Nurodykite kokiems darbams ir darbų sritims planuojate naudoti kompiuterį: namams, verslui, žaidimams, multimedijai.

Išvardinkite, kurie kriterijai jums yra svarbūs, ir kokiose ribose, pvz.: kaina, gamintojas, garantijos trukmė, ekrano įstrižainė.

Atsižvelgę į jūsų parašytus reikalavimus ir apžvelgę naujausią situaciją kompiuterių rinkoje, pasiūlysime geriausią, jums tinkantį variantą, įvertinę procesoriaus greitį, vaizdo plokštės rūšį, standaus disko talpą ir kitus kompiuterio vertę ir kokybę apsprendžiančius parametrus.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio kaina priklauso nuo juose esančios programinės įrangos bei operacinės sistemos*.

*Mes parduodame kompiuterius, instaliuotus su Linux operacine sistema, pilnu programų komplektu, žiūrėkite: http://tinklas.eu/LT/Programine-iranga ir biuro ofiso programomis. Mūsų paruoštą kompiuterį tereikia įjungti, ir mėgautis programų leidžiamomis galimybėmis.

2. Gavę jūsų pasiteiravimą, susisieksime su Jumis telefonu ar elektroniniu paštu ir pateiksime naujiausius pasiūlymus su prekių sąrašu, iš kurio galėsite pasirinkti jums tinkamiausią variantą.

3. Sukuriame Jums išankstinę sąskaitą su mūsų nurodytu sąskaitos numeriu, ir mokėjimo paskirtimi, pagal kurią apmokate pasirinktas prekes.

4. Prekės atsiunčiamos nurodytu pirkėjo adresu per 3 - 4 dienas nuo prekių apmokėjimo.

  • Kaip atsiskaityti?

Daugumos prekių nelaikome sandėlyje, todėl galime parduoti jums labiausiai tinkančias prekes už geriausią kainą apmokėjus už jas iš anksto pagal išrašytą sąskaitą apmokėjimui.

1. Išrašome išankstinę sąskaitą, nurodydami mūsų sąskaitos numerį, žr.: http://tinklas.eu.

2. Gavę jūsų patvirtinimą, kad įvykdėte pavedimą, užsakome prekes.

3. Informuojame klientą apie atvykstančių prekių laiką, ir suderiname pristatymo /atsiėmimo laiką*.

4. Klientas gauna paruoštą naudojimui kompiuterį.

*Prekės gali būti pristatomos į bet kurį Lietuvos miestą per kurjerį tiesiogiai į namus ar į darbą, mūsų darbuotojas gali atvykti į jūsų nurodytą darbo vietą ar namus ir paruošti kompiuterinę techniką darbui.

  •  Kaip žinoti ar pavedimas įvykdytas sėkmingai?

Pavedimas matomas greičiausiai per 2 - 3 h darbo metu, jei pavedimas vykdomas ne darbo dieną, tada pavedimas bus matomas tos kitą darbo dieną - savaitgaliais ir švenčių dienomis tarpbankiniai pavedimai neatliekami.

Apie sėkmingai gautą pavedimą pranešame jūsų nurodyti elektroniniu paštu.